Select Show 

Class 1004 - $6,000 Bainbridge Companies 1.40m (II2d)

USEF Table II.2.d


International Arena

01/19/2022

83 Trips

Status: Completed

Rank
Rider
Prize
Round 1
F | T
Jump Off
F | T
1st
LAURA CHAPOT
$1,700
0   |  40.886
0   |  24.339
2nd
CONOR O'REGAN
$800
0   |  40.498
0   |  24.4
3rd
KAMILLE MARCUSSEN
$500
0   |  43.073
0   |  24.441
4th
MCKAYLA LANGMEIER
$450
0   |  45.521
0   |  24.786
5th
LAURA KRAUT
$425
0   |  44.418
0   |  25.253
6th
LAURA CHAPOT
$400
0   |  42.651
0   |  25.294
7th
LAURA KRAUT
$330
0   |  43.334
0   |  25.344
8th
EOIN MCMAHON
$300
0   |  41.717
0   |  26.557
9th
AMANDA DERBYSHIRE
$290
0   |  40.894
0   |  26.712
10th
JAMES BRENNAN
$280
0   |  45.243
0   |  27.112
11th
SAMANTHA MACKENZIE
$275
0   |  41.822
0   |  27.255
12th
VICTORIA HEURTEMATTE
$250
0   |  43.877
0   |  27.577
13th
CONOR O'REGAN
$250
0   |  43.184
0   |  27.711
14th
ALEJO MADDALENA
$250
0   |  44.065
0   |  27.973
15th
SANDRA DALMAN
$250
0   |  44.273
0   |  27.986
16th
AMBER HARTE
$250
0   |  46.593
0   |  28.033
17th
TIFFANY FOSTER
$250
0   |  42.307
0   |  28.204
18th
ROBERTO TERAN TAFUR
$250
0   |  42.193
0   |  28.424
19th
TINA YATES
$250
0   |  42.785
0   |  28.477
20th
MACIEK PESTKA
$250
0   |  43.202
0   |  28.49
21st
JUAN MANUEL GALLEGO
$250
0   |  42.407
0   |  28.511
22nd
BEAT MANDLI
-
0   |  43.762
0   |  28.651
23rd
LORCAN GALLAGHER
-
0   |  43.112
0   |  28.794
24th
VANI KHOSLA
-
0   |  44.701
0   |  28.842
25th
ALEX MATZ
-
0   |  40.994
0   |  28.847
26th
SARAH SEGAL
-
0   |  44.529
0   |  28.9
27th
COLIN SYQUIA
-
0   |  43.08
0   |  28.921
28th
CHANDLER MEADOWS
-
0   |  44.131
0   |  28.972
29th
NAYEL NASSAR
-
0   |  43.713
0   |  29.318
30th
ABIGAIL MC ARDLE
-
0   |  45.704
0   |  29.375
31st
ERYNN BALLARD
-
0   |  41.855
0   |  29.419
32nd
CIAN O'CONNOR
-
0   |  45.033
0   |  29.729
33rd
TIFFANY FOSTER
-
0   |  43.413
0   |  29.803
34th
ERYNN BALLARD
-
0   |  44.215
0   |  29.831
35th
ANNIE BOLLING
-
0   |  44.825
0   |  29.978
36th
MARK BLUMAN
-
0   |  46.233
0   |  30.161
37th
NICHOLAS DELLO JOIO
-
0   |  44.102
0   |  30.172
38th
JESSICA LETO
-
0   |  46.518
0   |  30.182
39th
DARRAGH KERINS
-
0   |  43.639
0   |  30.572
40th
JORGE MATTE CAPDEVILA
-
0   |  43.12
0   |  30.705
41st
CALLIE SCHOTT
-
0   |  43.391
0   |  30.72
42nd
JAN DISTEL
-
0   |  44.731
0   |  30.845
43rd
5076 - EXPRESS BLUE GP DU BOIS MADAME
ROBERTO TERAN TAFUR
-
0   |  43.995
0   |  30.861
44th
CALLIE SCHOTT
-
0   |  43.051
0   |  30.971
45th
JORDAN COYLE
-
0   |  43.218
0   |  31.263
46th
LORENZO DE LUCA
-
0   |  46.277
0   |  31.344
47th
SOPHIE MAHER
-
0   |  45.878
0   |  31.459
48th
BEAT MANDLI
-
0   |  45.72
0   |  31.583
49th
WIM JANSSEN
-
0   |  45.267
0   |  31.701
50th
ANDREW WELLES
-
0   |  45.182
0   |  31.703
51st
LUIZ FRANCISCO DE AZEVEDO
-
0   |  42.572
0   |  32.343
52nd
SHANE SWEETNAM
-
0   |  47.909
0   |  32.624
53rd
BETH UNDERHILL
-
0   |  46.876
0   |  32.779
54th
CAROLINE MCLEESE
-
0   |  45.959
0   |  32.827
55th
KIM FARLINGER
-
0   |  46.867
0   |  35.121
56th
CATHLEEN DRISCOLL
-
0   |  40.258
4   |  24.295
57th
AUDREY SCHULZE
-
0   |  41.04
4   |  25.597
58th
DAISY FARISH
-
0   |  43.036
4   |  27.984
59th
MICHAEL MURPHY
-
0   |  43.622
4   |  28.11
60th
3140 - LOUISANA VAN DE MOORTELSHOEVE
LAUREN CROOKS
-
4   |  41.155
0   |  28.547
61st
MARIE HECART
-
0   |  44.907
4   |  30.22
62nd
BENJAMIN MEREDITH
-
0   |  42.943
4   |  30.223
63rd
CHRISTIAN COYLE
-
4   |  46.62
0   |  31.273
64th
SHANE SWEETNAM
-
4   |  44.551
0   |  31.312
65th
ANTONIA PETTERSSON HAGGSTROM
-
4   |  44.22
0   |  31.383
66th
SYDNEY SHULMAN-DESIDERIO
-
4   |  42.354
0   |  31.405
67th
ROBERTO TERAN TAFUR
-
0   |  44.301
4   |  31.579
68th
JAMES BRENNAN
-
4   |  43.758
0   |  31.666
69th
PHILIPP WEISHAUPT
-
0   |  45.371
4   |  33.423
70th
QUENTIN JUDGE
-
4   |  43.722
0   |  34.821
71st
IOLI MYTILINEOU
-
1   |  51.069
4   |  34.083
72nd
PETER LEONE
-
0   |  41.73
8   |  25.245
73rd
ADAM SKLANSKY
-
4   |  40.92
4   |  27.819
74th
HARDIN TOWELL
-
0   |  43.69
8   |  28.568
75th
MARILYN LITTLE
-
0   |  43.719
8   |  28.878
76th
PETER LUTZ
-
4   |  44.993
4   |  30.879
77th
MADISON MYRO
-
4   |  46.421
4   |  31.206
78th
LUIZ FRANCISCO DE AZEVEDO
-
0   |  49.944
8   |  33.339
79th
LUIS FERNANDO LARRAZABAL
-
8   |  47.797
0   |  33.569
80th
HARDIN TOWELL
-
8   |  42.011
4   |  29.597
81st
JUAN PABLO BETANCOURT
-
12 |  45.275
0   |  31.215
82nd
ADAM CRAMER
-
4   |  42.562
17 |  41.181
83rd
DARRAGH KERINS
-
0   |  46.014
   RT

Social Bar

Join Mailing List

Shopping Cart

Like Box

Like Box

Rider Spotlight