Select Show 

Class 770 - 1.30m Jumper II2.1

USEF Table II.2.1


International Arena

04/08/2021

85 Trips

Status: Completed

Rank
Rider
Prize
Round 1
F | T
Jump Off
F | T
1st
1070 - A TOUTE VITESSE
JUAN ORTIZ
$465
0   |  70.856
     -
1st
SAMANTHA SENFT
$465
0   |  71.136
     -
2nd
KRISTEN BERIAN
$349
0   |  74.249
     -
2nd
JUAN ORTIZ
$349
0   |  74.28
     -
3rd
1220 - CLIP DE LA HAYE Z
LESLIE HOWARD
$232
0   |  75.31
     -
3rd
DOMINIQUE ROUX
$232
0   |  75.808
     -
4th
CONOR SWAIL
$116
0   |  75.941
     -
4th
537 - CORNET'S DARKSIDE
B J EHRHARDT
$116
0   |  76.007
     -
5th
JUAN JOSE BANCALARI
-
0   |  76.559
     -
5th
1254 - ATHENA DE LA LOVE
ROBERTO TERAN TAFUR
-
0   |  77.266
     -
6th
SARAH GORDON
-
0   |  78.083
     -
6th
CHRIS EWANOUSKI
-
0   |  78.465
     -
7th
DIEGO BEDOYA
-
0   |  78.618
     -
7th
1060 - GATIKA DU BOIS DES MAZUIS
MACIEK PESTKA
-
0   |  79.157
     -
8th
CIAN MCDERMOTT
-
0   |  79.408
     -
8th
NICHOLAS DELLO JOIO
-
0   |  79.645
     -
9th
CHRIS EWANOUSKI
-
0   |  79.741
     -
9th
COLIN SYQUIA
-
0   |  79.926
     -
10th
1113 - CURBY DU SEIGNEUR
CARA DAYTON
-
0   |  80.115
     -
10th
1183 - HH MALLE BABBE
QUENTIN JUDGE
-
0   |  80.176
     -
11th
ERIKA THORNELL
-
0   |  83.226
     -
11th
105 - RF SOUTHERN COMMAND
T.J O'MARA
-
0   |  83.91
     -
12th
MAC CONE
-
0   |  84.166
     -
12th
95 - HERALD VAN'T RUYTERSHOT
T.J O'MARA
-
0   |  84.676
     -
13th
SAM WALKER
-
0   |  84.682
     -
13th
1207 - ESTELLE DE CHAMANT
NICOLAS PAILLOT
-
0   |  85.039
     -
14th
NELTON MARCON
-
0   |  85.209
     -
14th
SAM WALKER
-
0   |  85.552
     -
15th
1353 - FATA MORGANA DI VILLAGANA
MOLLY ASHE CAWLEY
-
0   |  85.848
     -
15th
MAX AMAYA
-
1   |  86.045
     -
16th
926 - HERTOG VAN DE KOUBERG
MEGHAN KANZ
-
1   |  86.207
     -
16th
T.J O'MARA
-
1   |  86.288
     -
17th
ROBERTO TERAN TAFUR
-
1   |  86.321
     -
17th
TONY STORMANNS
-
1   |  86.643
     -
18th
TOMAS YOFRE
-
2   |  87.679
     -
18th
ALISON ROBITAILLE
-
3   |  88.277
     -
19th
1621 - CHERI DE PAPIGNIES
KAMILLE MARCUSSEN
-
3   |  88.631
     -
19th
NIKKO RITTER
-
4   |  72.878
     -
20th
ALBERTO MICHAN
-
4   |  73.493
     -
20th
234 - ECKHAM VAN HET STEENTJE
CAITLIN VENEZIA
-
4   |  74.234
     -
21st
MICHELLE NAVARRO-GRAU
-
4   |  76.088
     -
21st
ALBERTO MICHAN
-
4   |  76.361
     -
22nd
CONOR SWAIL
-
4   |  79.286
     -
22nd
ANYA BEREZNICKI
-
4   |  79.744
     -
23rd
MICHELLE NAVARRO-GRAU
-
4   |  80.834
     -
23rd
CHLOE REID
-
4   |  81.096
     -
24th
1439 - HERLINBREAKER-M
RICHARD MCGRATH
-
4   |  82.134
     -
24th
248 - HELIA DES BERGERIES
EMMA MARLOWE
-
4   |  83.59
     -
25th
35 - BREEMEERSEN IMORETTO
TOMAS YOFRE
-
4   |  83.926
     -
25th
1279 - DIARADZO DE L'ABBAYE
JAMES GILLAM
-
4   |  84.012
     -
26th
245 - FREESBY DE VY (R.O.)
CARA RAETHER CAREY
-
4   |  84.256
     -
26th
ANSGAR HOLTGERS JR.
-
4   |  84.334
     -
27th
CHLOE REID
-
4   |  84.399
     -
27th
252 - LITTLE MAGIC D'ASSCHAUT
CARA RAETHER CAREY
-
4   |  85.35
     -
28th
927 - ELASTIQUE VAN DE ACHTERHOEK
MEGHAN KANZ
-
4   |  89.484
     -
28th
1455 - NADIOLA VD BISSCHOP
CAITLYN CONNORS
-
5   |  86.042
     -
29th
PHILIP MCGUANE
-
5   |  86.754
     -
29th
SARAH SCHEIRING
-
5   |  86.756
     -
30th
SANDRA DALMAN
-
5   |  90.287
     -
30th
992 - MONTE CRISTO VD WITHOEVE
JEAN SHEPTOFF
-
5   |  90.83
     -
31st
1061 - QARDINAL DE CHANDOR Z
MACIEK PESTKA
-
5   |  90.848
     -
31st
NATALIE THORNELL
-
6   |  87.871
     -
32nd
1280 - M&M VAN DE SPELONCKHOEVE
CHANELLE SJOLANDER
-
7   |  88.299
     -
32nd
RYAN GENN
-
7   |  92.332
     -
33rd
JIMMY TORANO
-
7   |  92.774
     -
33rd
1071 - ESTRADA EMPIRE
JUAN ORTIZ
-
8   |  77.786
     -
34th
TAYLOR KAIN
-
8   |  89.052
     -
34th
1266 - MIRACLE ON SPENCE
TAYLOR KAIN
-
8   |  89.53
     -
35th
JACQUELINE STEFFENS
-
8   |  89.844
     -
35th
NIKKO RITTER
-
8   |  93.925
     -
36th
1277 - CARNLEA PREMIER
SAVANNAH TALCOTT
-
9   |  90.158
     -
36th
1440 - EVER D’HOOGPOORT
MAREK LEUFKENS
-
9   |  90.881
     -
37th
WILHELM GENN
-
10 |  91.792
     -
37th
LUIS PEDRO BIRABEN
-
10 |  95.411
     -
38th
ISABEL ROTH
-
12 |  97.454
     -
38th
JUAN JOSE BANCALARI
-
13 |  98.433
     -
39th
JONATHON MILLAR
-
18 |  99.177
     -
39th
LILY ALICE FOREGGER
-
19 |  96.952
     -
40th
ISABEL ROTH
-
19 |  104.034
     -
40th
COLIN SYQUIA
-
28 |  105.147
     -
41st
NICOLE LAKIN
-
28 |  109.102
     -
41st
KAMILLE MARCUSSEN
-
32 |  109.064
     -
-
190 - HIGH FIVE
VICTORIA BIRDSALL
-
   WD
     -
-
1352 - CHICA'S BOY
PAIGE SORCE
-
   EL
     -
-
PABLO MEJIA VILLA
-
   EL
     -
-
ALISON ROBITAILLE
-
     -
     -

Social Bar

Join Mailing List

Shopping Cart

Like Box

Chronicle Headlines

Like Box

Horse Spotlight

Like Box

Trainer Spotlight

Like Box